En İyi 10 Uçak Bileti Arama Motoru

EN  İYİ  UÇAK BİLETİ  ARAMA  MOTORU

1. www.expedia.com 

Dünyanın en büyük arama motorlarındandır. Uçak biletinin yanında otel, tren , cruise tatillerinizide bu siteden ayarlayabilirsiniz. 

2.www.scyscanner.com

Dünyanın en büyük arama motorlarından bir diğeride skyscanner’dır. Aylık detaylı arama yapılabilindiği için en ucuz bileti görme şansınız çok bu sitede.Ayrıca fiyat alarmı programı var. Tarih, rota ve fiyat aralığını girerek en uygun uçuşu görebilirsiniz.

3. www.momondo.com

Dünyanın en büyük 3. arama motorlarındandır. Gideceğiniz ülkenin en ucuz uçuş yapan havayolu firmasını bulabilirsiniz. Dünyadaki tüm uçuşları görme şansını bulabilirsiniz bu siteden.

4. www.turna.com

Türkiye çıkışlı uçuşlarda , çok iyi fiyat veriyor olması en tercih edilen sitelerdendir. Bilet alırken , kredi kartınızı kullanarak alacaksanız ve kartınızda puan varsa  %10 éTurna Puana” çevirebilirsiniz ve bu puanla da biletinizi bedavaya getirebilirsiniz . Buna ek olarak “Turna Elite”e davet ederseniz arkadaşlarınızın yaptığı işlemlerden % 10 ekstra puan kazanabiliyorsunuz.

5.www.biletbayi.com

Bu sitede sadece uçak bileti değil , aynı zamanda otobüs bileti fiyatlarını da görebilirsiniz. Bu site de skyscanner gibi aylık takvimi görerek en ucuz uçuşu yakalama şansını  elde edebilirsiniz. 

6. www.seyahatim.com

Türkiye’nin en iyi uçak bileti arama motorlarından birisidir. Uçak biletinin yanında ,otel, paket tur ve araç kiralama gibi hizmetleri bulabileceğiniz güzel bir sitedir.

7. www.ekobilet.com

Rezarvasyon yaparak uçak bileti ayırabileceğiniz tek uçak arama motorudur. Gideceğiniz tarihiniz kesin değil ve bulduğunuz uçak biletini kaçırmak istemiyorsanız yada vize için uçak bileti almanız isteniyorsa ,bu siteden rezarvosyan yaparak biletin çıktısını Konsolosluğa verebilirsiniz. Böylece vize işleminizi garantilemiş olursunuz.

8. www.kayak.com

Bu arama motoru kararsız  ve zaman kısıtlaması olmayan gezginler için çok uygun. Kalkış noktasını yazarak dünyanın her yeri için en ucuz uçak biletini size sunan bir sitedir. 

9. www.aerobilet.com

Yüzlerce havayolu şirketi ile çalışan bu arama motoru sadece uçak bileti değil otobüs ,tren ve otel aramalarını da görebiliyorsunuz.

10. www.rome2rio.com

Dünyadaki en büyük arama motoruna sahip olan sitelerden bir diğeridir. Bu sitede uçak ,feribot ve tren bileti aramalarınıda yapabileceğiniz bir sitedir.

 

 

(Visited 105 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir